Het team van De Triangel, schooljaar 2019-2020

Het team van het schooljaar 2019-2020. 

Schoolleiding

Thirza de Booij

Directeur
info@triangelrotterdam.nl  
010-4290987

Annebel Bosboom

bouwcoördinator groep 1 t/m 4

Chantal Truijers

bouwcoördinator groep 5 t/m 8

Intern begeleider

Eline Kaim


Triangeltje

Lianne Klijzen

leerkracht
- Bekijk groep ›

Safiye Dikilitas

leerkracht
- Bekijk groep ›

Leandra van der Donk

leerkracht
- Bekijk groep ›

Leerkrachten

Bianca Ruigendijk

leerkracht
Welkom in groep 1 - Bekijk groep ›

José Monnee

Leerkracht
Welkom in groep 1 - Bekijk groep ›

Heleen den Boer

Leerkracht
Welkom in groep 1 - Bekijk groep ›

Petra Bos

Welkom in groep 1 - Bekijk groep ›

Ellen Bentvelsen

Welkom in groep 1 - Bekijk groep ›

Marja van Dijk

Leerkracht
Welkom in groep 2 - Bekijk groep ›

Corien Bijl

Leerkracht
Welkom in groep 2 - Bekijk groep ›

Inge van den Broeck

Leerkracht
Welkom in groep 2 - Bekijk groep ›

Patrick Onasse

Leerkracht
Welkom in groep 3 - Bekijk groep ›

Sylvia Lindhoudt

Leerkracht
Welkom in groep 3 - Bekijk groep ›

Suzanne van Huis

Leerkracht
Welkom in groep 3 - Bekijk groep ›

Ernesto Doornebal

Leerkracht
Welkom in groep 4 - Bekijk groep ›

Sharida Dijkshoorn

Leerkracht
Welkom in groep 4 - Bekijk groep ›

Ina de Reus

Leerkracht
Welkom in groep 4 - Bekijk groep ›

Lisa Bishesar

Leerkracht
Welkom in groep 5 - Bekijk groep ›

Anke Zwart

Leerkracht
Welkom in groep 5 - Bekijk groep ›

Lisanne Henkelman

Welkom in groep 6 - Bekijk groep ›

Sylvia Kruithof

Leerkracht
Welkom in groep 6 - Bekijk groep ›

Esteban Serrano

Leerkracht
Welkom in groep 6 - Bekijk groep ›

Shalini Constantinidis

Leerkracht
Welkom in groep 6 - Bekijk groep ›

Géraldine van Herk

Welkom in groep 7 - Bekijk groep ›

Jacomijn Goosens

Leerkracht
Welkom in groep 7 - Bekijk groep ›

Natascha Bernaards

Leerkracht
Welkom in groep 7 - Bekijk groep ›

Simone Palm

Leerkracht
Welkom in groep 8 - Bekijk groep ›

Fatma Kurban

Leerkracht
Welkom in groep 8 - Bekijk groep ›

Natascha Bernaards

Leerkracht
Welkom in groep 7 - Bekijk groep ›
Welkom in groep 8 - Bekijk groep ›

Vakleerkrachten

Bastian Zoon

Bewegingsonderwijs

Rocky van Beveren

Bewegingsonderwijs

Paul van Oosten

Bewegingsonderwijs

Wim Paul van der Plas

Drama

Joëlle Hoogendoorn

Beeldend

Youri Kemps

Muziekdocent (IKEI)

Wilma Rensink

Muziekdocent (IKEI)

Suzanne Zijderveld

Muziekdocent (IKEI)

Orsaya Herzinger

Muziekdocent (IKEI)

Lotte van Leerdam

dansdocent kleuters

Administratie

Jolanda van Kruysbergen


Leerlingzorg en onderwijsondersteuning

Anouska Verbrugge

Nishely Bikker

Sandy Janse

Yvonne Godijn

Arie van Rijsbergen

Petra Bos

Ellen Bentvelsen

Anna-Marie Noordzij


Conciërge

Roel Kleinstra

Congiërge locatie Landmanstraat

Jan Leentjes

Congiërge dinsdag en donderdag Landmanstraat en woensdag aan de Quackstraat

Thijs Schaareman

Congiërge locatie Quackstraat

Ouderbetrokkenheid & Schoolmaatschappelijk werk

Debby van Roijen


Beweegwijs

Nathalie van der Blom

coördinator beweegwijs

Astrid van Loon

begeleider

Giovanni Conceicao

begeleider

Safiye Ozdemir

begeleider

Gerson dos Reis Silva

begeleider

Halo Jobbing

begeleiders